Profesionalita na vaší straně ...

Skupina DEK

Holding DEK tvoří skupina firem zabývajících se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví a výrobou stavebních materiálů. 

Skupina DEK se důsledně orientuje na prospěch a spokojenost zákazníků. Kromě konkurenčních cen a dodacích podmínek staví svou strategii na vysoké odbornosti a profesionalitě a na komplexním poradenském servisu při dodávkách stavebních materiálů.

Největší společností holdingu jsou Stavebniny DEK a.s. Dlouhodobě zaujímají přední místo mezi dodavateli stavebních materiálů v České republice. Ve Slovenské republice patří k významným dodavatelům materiálů pro střechy, fasády a izolace. Stavebniny DEK provozují 71 poboček v ČR a 16 v SR.

Holdingová společnost DEK a.s. 100% vlastní firmy: STAVEBNINY DEK a.s., STAVEBNINY DEK s.r.o. (Slovensko), DEKMETAL s.r.o., DEKWOOD s.r.o., DEKPROJEKT s.r.o., G SERVIS CZ s.r.o. a ARGOS ELEKTRO a.s.

V rámci holdingu DEK vznikla nová značka DEKSOLAR zaměřená pouze na fotovoltaikcé systémy. Pod touto značkou nabízíme kompletní služby v oblasti fotovoltaických systémů od samotného návrhu, přes dodávku až po samotnou instalaci systému.